www.mindera.lt


Automobilių utilizavimas

Priimame demontavimui susidėvėjusius, įgrysusius ar autoavarijoje sugadintus automobilius. Išduodame eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymas.

Dažnai išgirstame klientų nuomonę, jog automobilio nurašymas apsiriboja popierinės pažymos gavimu. Deja, tai gerokai sudėtingesnis procesas, užrunkantis nuo kelių iki keliolikos valandų. Be to, įmonė, turinti teisę utilizuoti transporto priemones, privalo atitikti tam tikrus reikalavimus ir turėti LR Aplinkos ministerijos išduotą licenciją šiai veiklai. UAB "Mindera" yra viena iš pirmųjų Lietuvoje įvykdžiusi šiuos reikalavimus. 

Kiekviena, utilizavimu užsiimanti įmonė turi išsipirkti planuojamų nukenksminti automobilių kvotas, taip pat turėti savo veiklos draudimą ekologinės nelaimės atvejui.


Kas tai yra automobilių ir kitų transporto priemonių utilizavimas (nukenksminimas)?

  • Iš automobilio, ar jo likučių, privalo būti išleistos ar surinktos visos kenksmingos medžiagos – tepalai, aušinimo, stabdžių, amortizatorių skysčiai, tepalo ir oro filtrai, akumuliatoriai, oro pagalvės ir tt..

  • Atskirtos medžiagos - metalas, stiklas, plastmasės ir kt.

  • Visi kenksmingi komponentai privalo būti pasverti, suskaičiuoti ir priduoti atitinkamoms įmonėms.

Atlikus visą šį darbą, belieka parašyti automobilio nurašymo (nukenksminimo ) pažymą.


 

Maloniai prašome nesikreipti dėl automobilio nurašymo pažymos, jeigu jau nebeturite net automobilio likučių. Būtina nurašymo sąlyga – a/m ar jo likučiai PRIVALO patekti į mūsų dirbtuves!


Tel. pasiteiravimui – 8-699 29233 ; 8- 41 540009

El. paštas:                  info@mindera.lt

scrapCar.jpg

Atgal Į viršų