www.mindera.lt


Alkotesteris Dräger Alcotest 3000

Alkotesteris Dräger Alcotest 3000

Kaina: € 445.00

Aprašymas

 

Profesionalus Dräger Alcotest alkotesteris greitam ir tiksliam blaivumo tyrimui, pagamintas Vokietijoje.

Įtrauktas į Lietuvos matavimo priemonių registrą, už papildomą kainą galima atlikti metrologinę patikrą.

Elektrocheminis jutiklis (fuel cell) reaguoja greitai ir yra jautrus tik alkoholiui. Tyrimas kontroliuojamas mikroprocesoriaus. 

Dräger Alcotest 3000 yra paprastesnė Lietuvos ir kitų šalių policijos naudojamų Alcotest 6810 versija. Tai profesionalus alkotesteris, skirtas naudojimui įmonėse darbų saugos srityje, arba asmeniniam naudojimui. Naudojamas toks pats jutiklis ir analitinė mėginio ėmimo sistema, tačiau kitokia programinė įranga. Įvairūs Dräger alkotesterių modeliai Lietuvoje naudojami jau virš 20 metų.

Mūsų siūlomi Alcotest 3000 yra skirti Lietuvos rinkai (lietuviški ekrano pranešimai ir instrukcijos, rezultatai pateikiami Lietuvoje įprastais matavimo vienetais naudojant tokį patį koncentracijos kraujyje / plaučiuose perskaičiavimo santykį kaip ir policijos alkotesteriuose, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas atliekamas gamintojo atstovo Lietuvoje ir kt.). Pageidaujant, galime pateikti prietaisą su kitokiais nustatymais ar kalba.

Mūsų tiekiami Alcotest 3000 turi papildomą pasyvaus testo funkciją. Pasyvus testas atliekamas be vienkartinio antgalio, jam nereikalingi jokie papildomi alkotesterio priedai, ekrane matomas kokybinis alkoholio aptikimas "ALKOHOLIS" arba "ALKOHOLIO NERASTA". 

Naudojant vienkartinį antgalį, gaunamas tikslus rezultatas promilėmis.

 


Atgal Į viršų