www.mindera.lt


Apie mus

Bendrovė įregistruota 1999 metų pradžioje buvusios individualios įmonės vietoje, kuri veikė nuo 1997 metų, todėl darbo patirtį šioje srytyje skaičiuojame nuo 1997 metų. Jaunatviškas ir darnus kolektyvas, visada pasiruošęs padėti ir rasti geriausią ir priimtiną variantą; Pagrindinė veiklos sritis - prekyba naudotomis automobilių detalėmis, nors turime ir (ar) pagal užsakymą parvežame ir naujų reikalingų automobilių detalių. Visos išardytų automobilių dalys švariai nuplaunamos, rūšiuojamos ir koduojamos. Sukurta ir įdiegta greita paieškos sistema, leidžia greitai ir tiksliai parinkti reikiamą detalę pagal variklio ar kėbulo numerį ar kitą kliento turimą tikslią informaciją.

Detalės sandėliuojamos patalpose, kai yra kelios vienodos detalės, galima leisti klientui pasirinkti jam labiau patinkančią, ar jo manymu geresnę. Turima informacinė sistema nuolat tikslinama, plečiama ir tobulinama, naudojame gamintojų teikiamus katalogus knygose, kompaktiniuose diskuose, bei platinama informacija internete. Sukaupti duomenys leidžia tiksliai ir aiškiai nustatyti turimos detalės tinkamumą konkrečiam automobiliui, žinoma, jei klientas ar jo meistras tinkamai įvardina problemą.

Nesant originaliai detalei, turime galimybę nustatyti atitikimą ir pasiūlyti kitų gamintojų analogiškas detales, kurios parenkamos taipogi pagal automobilio variklio ar kėbulo numerius. Nuolat perkame automobilus ardymui, pagal susitarimą galime atsivežti. Teikiame ir automobilių pervežimo paslaugas, turime specialų vienvietį - dvivietį autovežį, pervežamas krovinys apdraudžiamas.

Mūsų moto: dirbame tam, kad Jums būtų patogu, o mums naudinga.
Mūsų kredo: greitai, tiksliai ir su abipuse nauda.


Reklama
Klipas
Klipas

9Txk7SRw
Atgal Į viršų